24 thoughts on “Didier Drogba Galatasaray Skills/Goals 2013 ᴴᴰ

 1. zaten şimdi kahraman değil diyen yok ki ???? adam daha performans göstermeden kahraman ilan etmeye gerek yok 🙂 şimdi ki gibi olsun sonra alırız omuzlara yoksa 2 sene önceye kadar ki gibi 50 kişiyi sırtlarda alır yuhlar göndeririz…. bu yazı dikkat edersen yazdığın maçlardan önceydi

 2. Beni bu hayatta çok az şeyden etkiliyorum ve bunlardan biride Galatasaray bu takım kümede düşse fenere yenilsede ben bu takımı ne bırakırım nede inancımı kaybederim.

 3. ✔✔✔✔✔✔✔✔ giveaway event ✔✔✔✔✔✔

  ⇨▷→▷►⇨ Free cutting edge iPad with retina display ⇨⇨▷⇨⇨⇨→

  ✔✔✔✔✔✔ All could receive. So dont wait get it now ⇨⇨▷⇨⇨⇨→

  Go here ▷⇨→▷▷▷▷⇨→⇨→qzis.infoipadnew

 4. Milyon eurolar aldı, aldığından fazlasını kazandırdı. Galatasaray Drogba’yı alarak sadece saha içi yatırım yapmadı. Bugün avrupa ve amerika kıtalarında Galatasaray maçları yayınlanmaya başladı, Drogba ve Sneijder sayesinde. Forma satışı ve diğer reklamlardan söz etmeyeceğim bile. Emirates Cup’a katılmamızda da Drogba ve Sneijder’in payı büyük. Saha içinde Drogba’nın varlığı yeter, umarım 2-3 sezon daha oynar Galatasaray’da.

 5. Senin kadar beyinden ozurlu birisini gormedim, 10 kisiydiniz 11 kisiydiniz farketmez, futbolda sonuca bakarlar, ezeli rekabet varmi arada, ha 1-0 , ha 2-0 , ha 3-0 yendik, sonucta sizi tecavuz ettikmi? ettik? sonuca bakarak konus yarrakkafali

 6. bilmiyorum biliyormusun ama drogba sizden seneler önce chelsea’de oynuyordu. ben ingiliz liginde drogbayı takip ederdim, size geldi hala takip ediyorum. sırf bir i*ne kulübe geldi diye sevdiğim oyuncuyu mu takip etmicem. sizde 35 cm varsa bizim forvette 35+35+35 cm vardır kardeşim :)))

 7. gel’de koy amc*k ağızlı gel’de koy bakalım. yazık lan yine diyorum! evet tamam bizi yendiniz. ama 10 kişiye karşı 1:0 siktik denir mi lan! güldürüyorsunuz harbiden!

 8. küçük insanlar ne güzelde mutlu oluyorlar küçük şeylerle 🙂 yok karıköy’de yanememişizde yok bilmem ne de bıdı bıdı 🙂 haa bide onların 6-0 ı var unutmayın,zira unutturmamak icin yırtınıyorlar 🙂 ne yaparsın garibanlık işte eldeki ile yetiniyorlar yıllarca,G.S nin fb yi yenerek elinden aldıgı kupalar;Fenevin toplam kupa sayısından fazla ama bunu göremiyor işte adam :)Fenevli mantıgı,zaten azcık beyni calıssa baskanı ve takımı HIRSIZlık yapmıs bir klübü savunmaz GS. gibi bir efsane karsısında.

 9. Bir angry birds’in gözyaşları,ve kabullenilemeyen DROGBA GERCEGI 🙂

Comments are closed.